Čas na serveru 07:09:22

Drahoslav Šolta
Pražský motiv

Id: 56404

Pražský motiv

  •  / Pražský motiv / Drahoslav Šolta

akryl/plátno, rozměr 100 x 90 cm, signováno vpravo dole, rámováno, obraz v původním velmi dobrém stavu

zobrazeno: 3344x

Vyvolávací cena:
10 000

17 000