Čas na serveru 06:03:16

Drahoslav Šolta
Viadukt

Id: 56403

Viadukt

  •  / Viadukt / Drahoslav Šolta
  •  / Viadukt / Drahoslav Šolta
  •  / Viadukt / Drahoslav Šolta

akryl/plátno, rozměr 100 x 100 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno, původní stav

zobrazeno: 2669x

Vyvolávací cena:
14 000

15 500