Čas na serveru 11:11:32

Dušan Polakovič
Zbierka

Id: 1878

Zbierka

  •  / Zbierka / Dušan  Polakovič
  •  / Zbierka / Dušan  Polakovič
  •  / Zbierka / Dušan  Polakovič
  •  / Zbierka / Dušan  Polakovič

litografie/papír, autorský tisk, rozměr listu 62 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 92, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2494x

Vyvolávací cena:

2 600