Čas na serveru 15:09:58

Dušan Přibyl
Kubistické zátiší

Id: 213603

Kubistické zátiší

  •  / Kubistické zátiší / Dušan Přibyl

olej/plátno, rozměr 68,5 x 55 cm, značeno vpravo dole, datováno, rámováno

zobrazeno: 2444x

Vyvolávací cena:
2 800

7 000