Čas na serveru 07:37:43

Dušan Svrátka
Tiene

Id: 47424

Tiene

  •  / Tiene / Dušan Svrátka
  •  / Tiene / Dušan Svrátka
  •  / Tiene / Dušan Svrátka
  •  / Tiene / Dušan Svrátka

akryl/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 2002, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1583x

Vyvolávací cena:
500