Čas na serveru 05:19:20

Dušan Topolský
Abstrakce

Id: 56307

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Dušan Topolský

kombinovaná technika/papír, rozměr 40 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, 60. léta, paspartováno, volné v rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1682x

Vyvolávací cena:
1 800

2 400