Eberhard Wilm
Nymfy
Id: 501602
olej/plátno, rozměr 75 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, krakelovaná malba
zobrazeno: 2511x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
2024,05-1,14,20,36,00
( 14.5.2024, 20:36:00 )
minimální příhoz 500 Kč
17.4.2024 | 20:18 | 8 500 Kč |