Čas na serveru 04:13:43

Eberhard Wilm
Nymfy

Id: 501602

Nymfy

  •  / Nymfy / Eberhard Wilm
  •  / Nymfy / Eberhard Wilm
  •  / Nymfy / Eberhard Wilm

olej/plátno, rozměr 75 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, krakelovaná malba

zobrazeno: 3399x

Vyvolávací cena:

33 000