Čas na serveru 05:25:02

Edgar Degas
Baletky

Id: 325807

Baletky

  •  / Baletky / Edgar Degas
  •  / Baletky / Edgar Degas
  •  / Baletky / Edgar Degas
  •  / Baletky / Edgar Degas

konvolut čtyř kusů sítotisků/papír, rozměry listů 45,5 x 33,5 cm, značeno v tisku, původní mírně poškozené desky, některé listy lokálně poškozeny

zobrazeno: 1210x

Vyvolávací cena:

9 000