Čas na serveru 07:06:26

Édouard Ducros
Z Francie

Id: 94204

Z Francie

  •  / Z Francie / Édouard Ducros

olej/plátno, rozměr 32,5 x 46 cm, signováno a datováno 1901 vpravo dole, nerámováno

zobrazeno: 2893x

Vyvolávací cena:

54 500

Příhozy: 83