Čas na serveru 06:14:55

Édouard Marandon
Na lesní cestě

Id: 232714

Na lesní cestě

  •  / Na lesní cestě / Édouard Marandon

olej/dřevěná deska, rozměr 25 x 37 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, v desce vlásenková prasklinka, stav viz foto,po

zobrazeno: 2370x

Vyvolávací cena:
3 800

15 500