Čas na serveru 18:50:07

Eduard Boehm
Alpské jezero

Id: 366904

Alpské jezero

  •  / Alpské jezero / Eduard Boehm

olej/plátno, rozměr 42,5 x 52,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 2166x

Vyvolávací cena:

26 000