Čas na serveru 06:13:26

Eduard Boehm
Horská krajina

Id: 429507

Horská krajina

  •  / Horská krajina / Eduard Boehm

olej/dřevo, rozměr 26 x 20,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 1815x

Vyvolávací cena:

16 400