Čas na serveru 10:02:48

Eduard Boehm
Pod rozkvetlým stromem

Id: 288602

Pod rozkvetlým stromem

  •  / Pod rozkvetlým stromem / Eduard Boehm

olej/dřevo, rozměr 31 x 26 cm, značeno vlevo dole, deska prohnutá, v minulosti prasklá a opravená, mírně poškozený rám

zobrazeno: 3775x

Vyvolávací cena:

16 179