Čas na serveru 05:41:17

Eduard Boehm
Romantický motiv

Id: 237311

Romantický motiv

  •  / Romantický motiv / Eduard Boehm

olej/plátno, rozměr 72 x 100 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 3983x

Vyvolávací cena:

29 000