Čas na serveru 16:11:38

Eduard Demartini
Před šatníkem

Id: 65501

Před šatníkem

  •  / Před šatníkem / Eduard Demartini

olej/plátno, rozměr 70 x 52 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, drobné oděrky v malbě, zaskleno, oděrky na rámu, dekorativně adjustováno, původní stav

zobrazeno: 3857x

Vyvolávací cena:

20 400