Čas na serveru 10:04:20

Eduard Demartini
Zuzanka

Id: 140301

Zuzanka

  •  / Zuzanka / Eduard Demartini

olej/plátno, rozměr 158 x 100 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 1931, oděrky na rámu, drobná poškození malby, na zadní straně výstavní štítek

zobrazeno: 2691x

Vyvolávací cena:
8 000

39 000