Čas na serveru 05:55:31

Eduard Febvre
Podzimní krajina

Id: 85906

Podzimní krajina

  •  / Podzimní krajina / Eduard Febvre

olej/plátno, rozměr 60 x 81 cm, signováno vlevo dole, datováno 1920, novodobě rámováno

zobrazeno: 1258x

Vyvolávací cena:

11 500