Čas na serveru 23:40:00

Eduard Milén
Baletky

Id: 193915

Baletky

  •  / Baletky / Eduard Milén
  •  / Baletky / Eduard Milén
  •  / Baletky / Eduard Milén

litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 33 cm, signováno v tisku i vlastnoručně autorem, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1483x

Vyvolávací cena:
800

2 100