Čas na serveru 23:51:30

Eduard Ovčáček
Abstrakce

Id: 326201

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Eduard Ovčáček

frotáž/papír, rozměr listu 62 x 45 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 638x

Vyvolávací cena:

19 000