Čas na serveru 11:50:51

Eduard Ovčáček
Abstraktní kompozice

Id: 20104

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Eduard Ovčáček

nesignováno, strukturální malba na textilu, rozměr 17 x 15 cm, autorsky značeno na zadní straně, datace 1963, původní stav

zobrazeno: 1531x

Vyvolávací cena:

19 100