Čas na serveru 12:12:25

Eduard Ovčáček
Geomantie II.

Id: 56201

Geomantie II.

  •  / Geomantie II. / Eduard Ovčáček

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 63, vlevo dole č. 16/35, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2386x

Vyvolávací cena:

4 400