Čas na serveru 01:48:41

Eduard Ovčáček
Green-Red Blues

Id: 456507

Green-Red Blues

  •  / Green-Red Blues / Eduard Ovčáček

litografie/papír, rozměr 62 x 44 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 666x

Vyvolávací cena:

4 100