Čas na serveru 07:03:58

Eduard Ovčáček
Hlava

Id: 1291

Hlava

  •  / Hlava / Eduard Ovčáček
  •  / Hlava / Eduard Ovčáček
  •  / Hlava / Eduard Ovčáček

tuš/akvarel/papír, rozměr 42 x 29,5 cm, signováno vlevo dole monogramem EO, datováno 86, rámováno, zaskleno, perfektní stav

zobrazeno: 1721x

Vyvolávací cena:

4 400