Čas na serveru 13:38:35

Znalec na telefonu 602 308 275

Eduard Ovčáček
Křivá kola

Id: 20201

Křivá kola

  •  / Křivá kola / Eduard Ovčáček

olej/plátno, rozměr 68 x 56 cm, signováno uprostřed nahoře, datováno 78, na zadní straně popis, rámováno, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 2601x

Vyvolávací cena:

70 000