Čas na serveru 21:31:18

Eduard Ovčáček
Objímání - zápasení

Id: 1367

Objímání - zápasení

  •  / Objímání - zápasení / Eduard Ovčáček

tuš/akvarel/papír, rozměr 42 x 29,5 cm, signováno uprostřed dole monogramem EO, datováno 86, rámováno, zaskleno, perfektní stav

zobrazeno: 2621x

Vyvolávací cena:

4 200