Čas na serveru 05:37:01

Eduard S. Kostrhon
Ztracený život

Id: 41104

Ztracený život

  •  / Ztracený život / Eduard S.  Kostrhon

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozená malba, otluky na rámu, původní stav; v Tomanově slovníku uvedeno pod názvem "Prohraný život" na straně 535

zobrazeno: 3187x

Vyvolávací cena: