Čas na serveru 01:31:41

Eduard Stavinoha
Krajina s vycházejícím slunce

Id: 253701

Krajina s vycházejícím slunce

  •  / Krajina s vycházejícím slunce / Eduard Stavinoha

tempera/papír, rozměr 37 x 50 cm, značeno monogramem s datací vpravo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 163x

Vyvolávací cena:

1 600

2020,07-1,20,19,34,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu