Čas na serveru 00:02:09

Eduard Stavinoha
Krajina s vycházejícím slunce

Id: 253701

Krajina s vycházejícím slunce

  •  / Krajina s vycházejícím slunce / Eduard Stavinoha

tempera/papír, rozměr 37 x 50 cm, značeno monogramem s datací vpravo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2112x

Vyvolávací cena:

10 156

Příhozy: 49