Čas na serveru 11:24:47

Eduard Světlík
Akt

Id: 143107

Akt

  •  / Akt / Eduard Světlík
  •  / Akt / Eduard Světlík
  •  / Akt / Eduard Světlík

olej/plátno, rozměr 46 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, značně poškozený rám

zobrazeno: 497x

Vyvolávací cena:
500

1 300