Čas na serveru 22:19:24

Eduard Světlík
Na mezi

Id: 259905

Na mezi

  •  / Na mezi / Eduard Světlík
  •  / Na mezi / Eduard Světlík
  •  / Na mezi / Eduard Světlík

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 9233x

Vyvolávací cena:
1 200

20 500