Čas na serveru 17:08:45

Eduard Veith
Idylle

Id: 219901

Idylle

  •  / Idylle / Eduard Veith
  •  / Idylle / Eduard Veith
  •  / Idylle / Eduard Veith
  •  / Idylle / Eduard Veith
  •  / Idylle / Eduard Veith

olej/plátno, rozměr 70 x 97 cm, značeno vpravo dole, rámováno, obraz v původním stavu viz foto, na zadní straně datace na štítku

zobrazeno: 2546x

Vyvolávací cena:
12 000

48 000