Čas na serveru 02:26:05

Eduard Wirth
Jezero pod horami

Id: 48610

Jezero pod horami

  •  / Jezero pod horami / Eduard Wirth

olej/dřevo, rozměr 21,5 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 922, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně potvrzení o výstavě

zobrazeno: 2174x

Vyvolávací cena:
1 800

3 600