Čas na serveru 07:37:41

Egon Schiele
Objetí

Id: 167706

Objetí

  •  / Objetí / Egon Schiele
  •  / Objetí / Egon Schiele
  •  / Objetí / Egon Schiele
  •  / Objetí / Egon Schiele

kamenotisk/papír, rozměr tisku 22,5 x 14,5 cm, autorsky signováno vpravo dole, značený papír, list v ploše zašpiněn vzhledem ke stáří, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka

zobrazeno: 4954x

Vyvolávací cena:

70 001

Účastníci: 18

Příhozy: 98