Čas na serveru 04:27:42

Egon Tschirch
Důstojník

Id: 43706

Důstojník

  •  / Důstojník / Egon Tschirch
  •  / Důstojník / Egon Tschirch
  •  / Důstojník / Egon Tschirch

tempera/papír, rozměr 67 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2055x

Vyvolávací cena:

11 500