Čas na serveru 05:45:15

Elemír Halász-Hradil
Při vyšívání

Id: 104008

Při vyšívání

  •  / Při vyšívání / Elemír Halász-Hradil

olej/plátno, rozměr 78 x 93 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, vše ve zcela původním stavu

zobrazeno: 1740x

Vyvolávací cena:

43 000