Čas na serveru 14:33:06

Elie Miller-Ranson
Květinové zátiší

Id: 120005

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Elie Miller-Ranson

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz volný v rámu

zobrazeno: 931x

Vyvolávací cena:

4 100