Čas na serveru 08:36:32

Ellen Jilemnická
Za kliku

Id: 38703

Za kliku

  •  / Za kliku / Ellen Jilemnická

pálená hlína, rozměr 66 x 47 cm, signováno vlevo dole, datováno 88, originální plastika, původní stav

zobrazeno: 1690x

Vyvolávací cena:

2 800