Čas na serveru 08:09:02

Emanuel Boháč
Památce Jana Nerudy

Id: 158006

Památce Jana Nerudy

  •  / Památce Jana Nerudy / Emanuel Boháč

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, obraz byl publikován ve Zlaté Praze, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 756x

Vyvolávací cena: