Čas na serveru 16:17:25

Emanuel Famíra
Rybářské čluny

Id: 338301

Rybářské čluny

  •  / Rybářské čluny / Emanuel Famíra

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 127 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, původní štítek na zadní straně

zobrazeno: 2680x

Vyvolávací cena:

11 000