Čas na serveru 15:57:49

Emanuel Famíra
Stodoly v zimě

Id: 84703

Stodoly v zimě

  •  / Stodoly v zimě / Emanuel Famíra

olej/plátno/karton, rozměr 26,5 x 56,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1433x

Vyvolávací cena: