Čas na serveru 00:33:14

Emanuel Famíra
Tramvaj

Id: 92

Tramvaj

  •  / Tramvaj / Emanuel Famíra
  •  / Tramvaj / Emanuel Famíra
  •  / Tramvaj / Emanuel Famíra

olej/plátno, rozměr plátna 68,5 x 53,5 cm, signováno PD, původní stav

zobrazeno: 5477x

Vyvolávací cena:

7 500