Čas na serveru 14:18:39

Emanuel Famíra
V přístavu

Id: 32903

V přístavu

  •  / V přístavu / Emanuel Famíra

olej/plátno/karton, rozměr 20 x 81 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně zbytky štítků, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1517x

Vyvolávací cena:

7 500