Čas na serveru 16:29:12

Emanuel Famíra
Z periferie

Id: 1874

Z periferie

  •  / Z periferie / Emanuel Famíra

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23 x 64 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1677x

Vyvolávací cena:

1 800