Čas na serveru 15:40:23

Emanuel Famíra
Zahrada před zimou

Id: 201201

Zahrada před zimou

  •  / Zahrada před zimou / Emanuel Famíra

olej/plátno, rozměr 66 x 81 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve zcela původním, znečištěném stavu, na zadní straně autorův štítek

zobrazeno: 859x

Vyvolávací cena:

11 200