Čas na serveru 23:05:09

Emanuel Frinta
Akt

Id: 204253

Akt

  •  / Akt / Emanuel Frinta
  •  / Akt / Emanuel Frinta
  •  / Akt / Emanuel Frinta

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 2493x

Vyvolávací cena:
1 200

3 400