Čas na serveru 23:48:53

Emanuel Frinta
Dívčí akt

Id: 11802

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Emanuel Frinta

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 40 x 15,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 19.3.27, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2829x

Vyvolávací cena:

19.1.2016, 20:45:00

19.1.2016 10:16 2 000 Kč