Čas na serveru 13:34:27

Emanuel Frinta
Milenci

Id: 114012

Milenci

  •  / Milenci / Emanuel Frinta
  •  / Milenci / Emanuel Frinta
  •  / Milenci / Emanuel Frinta
  •  / Milenci / Emanuel Frinta

tuž/papír, velikost 55 x 34 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozen papír, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 2171x

Vyvolávací cena:
800

900