Čas na serveru 03:40:32

Emanuel Frinta
Portrét dívky

Id: 185052

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Emanuel Frinta

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24 x 18 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4641x

Vyvolávací cena:
800