Čas na serveru 00:56:54

Emanuel Frinta
Studie dívky

Id: 434117

Studie dívky

  •  / Studie dívky / Emanuel Frinta

tužka/papír, rozměr ve výřezu 100 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3372x

Vyvolávací cena: