Čas na serveru 23:47:41

Emanuel Frinta
Tanečnice

Id: 476207

Tanečnice

  •  / Tanečnice / Emanuel Frinta

pastel/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 38 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1128x

Vyvolávací cena:

22.1.2024, 21:17:00

22.1.2024 16:32 3 000 Kč