Čas na serveru 18:08:26

Emanuel Hosperger
Moře

Id: 143141

Moře

  •  / Moře / Emanuel Hosperger
  •  / Moře / Emanuel Hosperger
  •  / Moře / Emanuel Hosperger

olej/plátno, rozměr 35 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám i obraz

zobrazeno: 2489x

Vyvolávací cena:
700

18 500

Příhozy: 76